Nejsem už bezdoménovkyně, zabydlela jsem se v síti.

Ale jsem snad nějaká ryba?

To je oběť, oběd pro rybáře. Ne všechny ryby jsou ale k užitku. Naštěstí. Ne všichni rybáři musí lovit v zásadních vodách.

Jsou na mezi mezi námi rybáři-pozorovatelé.

Jsou mezi námi ryby , které ještě nikdo neobjevil.

Nuly a jedničky,

to jsou ale rybičky.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.