Po “ zaštěkání” srnce vyběhla černá kočka Bublina s bojovným divokým výrazem z houštin. 😊 Jsou tady typické vyšlapané chodníčky od srn, používají stále stejné cesty.
10. května – 31.května Zde ⬇️ více fotek od Ladislava Doležala . Velké díky. https://eu.zonerama.com/ladislavdolezal/1387437
30.leden 2025 Bylo to krásné a srdečné setkání🍀😊 Děkuji 💚
Jak vypadá duše? Má pravé i levé oko? Nebo stačí jen jedno?
Nejde mi malovat co jsem chtěla, jdu ven. Tam najdu důkaz, že život je úžasný úkaz. Jedna velká galerie.
S věrným kocouřím doprovodem 😊
EmPátek! To je bytůstka zcela pravdivá a poctivě vymyšlená. EmPátek, moje autorská figurka je moc rád na světě. Každý z nás je tak trochu trosečník Robinson a každý potřebuje svého emPátka. Jeho vznikání začínalo asi před 30 lety, to už?? kdy jsem vytvářela ze dřeva, ze silné kůry borovice, z ytongu, z plastelíny a pak i z hlíny ptačí lebku s rybím ocasem, vřetena a něčí ulity postupně až do dnešní podoby. Empátek – sám je vcelku rozdvojený, svými gesty reflektuje dění okolo sebe, výrazy emoce, něco sděluje, jsou – li dva už je to dynamická parta. Chcete-li někomu někdy...